Kalendarz trójdzielny doskonale sprawdza się przy planowaniu długoterminowym – dzięki ekspozycji trzech miesięcy jednocześnie pozwala na sprawne organizowanie czasu. Plastikowe okienko ze zwykle czerwoną obwódką zaznacza obecny dzień. Podziałka na dni jest wystarczająco duża, by zmieścić małe zapiski jak: „wizyta u lekarza” czy „wywiadówka o 17.00”. To dzięki temu cieszy się ogromną popularności i zwykle jest chętniej kupowany niż kalendarz jednodzielny 2022. Te z kolei, choć nie mogą pochwalić się tak ogromnymi możliwościami w zakresie organizacyjnym, cieszą mniejszą, bardziej kompaktowa formą i zdecydowanie przydadzą się osobom, których terminarz w miesiącu jest ściśle spięty.

Gdzie kupić kalendarz jednodzielny 2022 i kalendarz trójdzielny 2022?

Przyzwyczailiśmy się do kupowania tego noworocznego akcesorium u sprzedawców detalicznych – w księgarniach, supermarketach czy nawet drogeriach. A najlepiej zaopatrzyć się u samego źródła – drukania Poznań służyć tutaj może na świetny wybór i tani druk. Poznań to oczywiście nie jedyne miasto, w którym możemy cieszyć się usługami drukarskimi – w niemal każdym mniejszym i większym mieście znaleźć można zakład odpowiedzialny za druk. Poznań jest miejscem, w którym my świadczymy nasze usługi na miejscu, ale zrealizowane projekty możemy wysłać w każde miejsce w Polsce. Wybierając drukarnię taką jak my – drukarnia Poznań – możesz liczyć nie tylko na najwyższą jakość wykonania, ale również na szybką realizację, szeroki wybór wzorów, rodzajów, wykończeń i uszlachetnień oraz możliwość realizacji własnych projektów. Zdecyduj się na kalendarz trójdzielny 2022, którego nie będzie miał nikt inny!

Co kupić oprócz kalendarza 2022?

Kiedy przychodzi czas, żeby zadbać o to, aby w domu pojawił się aktualny kalendarz jednodzielny 2022 lub inny jego rodzaj, warto wybrać również inne przedmioty, które przydadzą się nam w ciągu roku. Większe zamówienie to oszczędność pieniędzy, ale także czasu. Kup także wielkanocne kartki z życzeniami czy kartki świąteczne prawosławne. Zaopatrz w kartki świąteczne dla firm swoich pracowników, podaruj je także klientom i kontrahentom. Pamiętaj, że podobnie jak z kalendarzami i kartki można wykonać na specjalne zamówienie według twojego projektu lub zlecając jego stworzenie naszemu zespołowi kreatywnemu. Taką indywidualną kartkę warto wysłać w kopertach z nadrukiem, który będzie niemal personalnym podpisem. Koperty z nadrukiem potrzebne będą także w twojej firmie w codziennej korespondencji, a także do wysyłki materiałów reklamowych. Nie dopuść do tego, aby skończyły się twoje wizytówki. Poznań i inne miejsca z dużym wyborem drukarni pozwoli ci na ich odpowiednio duży wybór.